Биржа копирайтинга Антиплагиат SEO-анализ текста Скачать Advego Plagiatus Проверка орфографии Транслит онлайн Антикапча

Свободная тема — Форум Адвего

боковая панель
Разное / Свободная тема
DELETED
\\\\\\\

Бізнес-ідеї, що перевірені часом - це добре, але не варто забувати і про ті, які відкривають абсолютно нові перспективи. Звичайно, новий, ще ніким не випробуваний бізнес це щось непередбачуване і непевне, проте він має суттєву перевагу - відсутність конкурентів.

Розглянемо одну цікаву і перспективну ідею для бізнесу, що стосується індустрії краси. Це риб'ячий педикюр. Все дуже просто. Клієнт опускає оголені ноги в невеликі ванночки з рибами певного виду, які об'їдають відмерлі частинки шкіри. Як результат отримуємо м'які гладенькі ніжки. Власне, знайти цю послугу в великих містах вже цілком можливо, але здебільшого це все ж таки лишається чимось дуже малопоширеним і екзотичним.

Найперше і найважливіше, що ви маєте знати, це те, які риби вам потрібні. Справа в тому, що ринок пропонує безліч різних видів рибок, використовувати яких для педикюру не бажано або взагалі не можна. Отже перш за все вам потрібно знайти нормального постачальника рибок, який гарантовано продасть вам саме те, що потрібно.

Насправді існує лише два види справжніх педикюрних рибок, це Garra rufa (Гарра руфа) і Chin Chin (риба-поцілунок). Вони дещо розрізняються своїми звичками. У Гарра руфа щелепи без наростів, і вона обробляє шкіру дуже ніжно, фактично полірує її. А у Чін-чін є невеликі зуби, якими вона відкушує частинки ороговілої тканини, при цьому на шкірі можуть з'явитись незначні пошкодження. Варто придбати обидва види і використовувати їх за певною схемою. Якщо клієнт рідко робить педикюр і має досить занедбані ноги, краще використовувати Чін-чін. Якщо педикюр робиться регулярно, використовують здебільшого Гарра руфа, не більше одного сеансу з Чін-чін на три сеанси з Гарра руфа.

Що вам потрібно для цього бізнесу? Це самі риби, а також певна інфраструктура, необхідна для їх утримання - акваріуми, фільтри для води, терморегулятори та інше. Далі вам знадобиться один чи декілька фахівців з педикюру. І різноманітний дрібний інвентар, що використовується для педикюру.

Можна відзначити два недоліки цього виду бізнесу: це, по-перше, досить великі фінансові вкладення, потрібні для придбання рибок і обладнання, а по-друге, цілковита новизна послуги. Хоча можливо, що екзотичність навпаки стане не недоліком, а перевагою вашего бізнесу.

______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ____
Текст выложен с целью обнулить уникальность, просьба не флудить.

Написала: DELETED , 21.07.2012 в 12:24
Комментариев: 8
Комментарии
gjdjhjn
За  0  /  Против  0
gjdjhjn  написала  21.07.2012 в 13:03
Это Вас на Адвего заказчик кинул? Ник не скажете?

        
svetik777
За  0  /  Против  1
svetik777  написал  21.07.2012 в 13:10
А может это рерайт нужно сделать... за 1$... так вы не стесняйтесь, предлагайте

        
docadept
За  1  /  Против  0
docadept  написал  21.07.2012 в 13:27
Спасибі, поблював.

        
DidPanas
За  0  /  Против  0
DidPanas  написал  21.07.2012 в 13:29  в ответ на #3
Гы)

        
gaskonets
За  0  /  Против  0
gaskonets  написал  21.07.2012 в 13:35  в ответ на #4
Попался! Когда фотки будут?

Просьба не флудить)

        
DidPanas
За  0  /  Против  0
DidPanas  написал  21.07.2012 в 13:49  в ответ на #5
Да у меня там людей практически нету, пейзажи одни. Толку с них...

        
gaskonets
За  0  /  Против  0
gaskonets  написал  21.07.2012 в 14:08  в ответ на #6
Эх, пИчаль. Если обнаружишь где-нибудь мой наглый фейс, то не удаляй, а отсылай в Гасконь:)

        
irina-jakuschenko
За  3  /  Против  0
irina-jakuschenko  написала  21.07.2012 в 21:06
Щиро дякую за задоволення, яке отримала, читаючи стилістично й граматично правильний текст українською. За час перебування на Адвего вперше бачу майже досконале володіння мовою (майже, тому що є деякі пунктуаційні ляпи, зокрема в другому реченні). Спасибі.

        
Отправка жалобы...
Спасибо, ваша жалоба принята
Вы уже жаловались
Ваша учётная запись заблокирована для участия в форуме.
Жаловаться можно только на чужой комментарий
Избранное
Добавить в избранное
Имя
URL
https://advego.com/blog/read/freestyle/712451/all1/